Vitajte na našej internetovej stránke!
 
Ďakujem, že ste prejavili záujem a navštívili stránku nášho kaderníckeho salónu. Volám sa Marianna Kucejová a som vyučená v odbore kaderník. Svoje štúdium som úspešne ukončila s výučným listom. V roku 2009 som sa rozhodla otvoriť svoj vlastný kadernícky salón Majka. Uvedomujem si, že v účesovej tvorbe prichádzajú stále modernejšie trendy i novinky a preto si rozširujem svoje vedomosti a zúčastňujem sa profesionálnych školení.
 
. .
 
Kadernícky salón Majka, nachádzajúci sa v obci Sklabiná (okres Veľký Krtíš), poskytuje svojim zákazníkom odborné kadernícke služby. V príjemnom prostredí pri šálke voňavej kávy, či dobrom čaji si naši zákazníci radi oddýchnu. Náš kadernícky salón je určený nielen pre dámy, ale aj pre pánov a deti.
 
 
"Krásny interiér, čistúčko, milý prístup. Majku ako kaderníčku môžem len odporúčať. Ostrihala ma podľa mojich predstáv. Patrím medzi jej spokojné zákazníčky!" - Denisa -
 
 
.
.
Ste vystresovaná? Unavená? Prídite si do nášho salónu po povzbudzujúcu masáž hlavy. Zregeneruje Vaše telo a osvieži Vašu myseľ! Potrebujete klasické dotvarovanie účesu, alebo cítite, že Vaše vlasy potrebujú niečo viac? Potom Vás radi privítame v našom kaderníckom salóne Majka!
 
.
 
Potrebujete klasické dotvarovanie účesu, alebo cítite, že Vaše vlasy potrebujú niečo viac? Potom Vás radi privítame v našom kaderníckom salóne Majka!
 
 
NOVINKA: BEZPLATNÁ REGENERAČNÁ KÚRA VLASOV A VLASOVEJ POKOŽKY!
.
K ideálu perfektných vlasov sa môže priblížiť každý, kto sa o vlasy pravidelne stará! Preto som pre svoje zákazníčky pripravila BONUS a každú zákazníčku pri piatom strihaní odmeníme BEZPLATNOU REGENERAČNOU KÚROU VLASOV A VLASOVEJ POKOŽKY.
 
 
NOVINKA: Horúca britva!
 
Ponúkame zrezávanie vlasov pomocou horúcej britvy. Vďaka tejto technike sa vlasy pri zostrihu pomocou tepla uzatvoria a ďalej sa nevysušujú!
.
 
AKCIA: Pre študentov momentálne ponúkame ZĽAVU 10% na všetky spoločenské účesy!
 
Začína sa obdobie stužkových slávností! Ste študent alebo študentka? Chcete spoločenský účes na akúkoľvek spoločenskú udalosť, či už ide o stužkovú, svadbu alebo ples? V tom prípade máme pre vás zaujímavú zľavu 10%. Navštívte nás a určite zažiaríte.
 
AKCIA: Skúška účesu pre študentov ZDARMA!
.
.
 
Tešíme sa na Vás v kaderníckom salóne Majka
:: KADERNICTVOMAJKA.SK vytvoril Kaco © 2010 ::
Počet návštev: | Online:
.